Obrazy pro Tebe

Malování je pro mě vášeň.

Malování je pro mě radost, rozzářený obličej, jiskřičky v očích a tanec kolem plátna.

Malování mě oživuje a já oživuju obrazy. Energie, kterou do nich vkládám, je rozpustilá, zasněná a vůbec tak trochu divoženskovská.

A přesně takovou energii dokážou mé malby vnést i do Tvého pokoje. A ty se možná začneš potutelně usmívat a přemýšlet o tom, jaké by asi bylo naházet při tanci své oblečení na podlahu… Nebo cokoli jiného, co je tak trochu zdivočelé a tak trochu praštěné… A tak trochu hóódně báječné.

Zvědavá? Pojď se podívat na mé portfolio:

Každý obraz jsem nafotila víckrát, včetně detailů. K jednotlivým fotkám se dostaneš tahem myší.

Čarodějka od Jezera bohů

Olej na plátně

80×60 cm

s háčkem na zavěšení

Obraz z obálky mého nového románu.

Chceš domů originální olejomalbu, která Tě během pár vteřin přenese do fantasy světa? Mám ji pro Tebe – a k ní zasněnou a tajemnou atmosféru, kterou dokáže vykouzlit v kterékoli místnosti.

PRODÁNO

Čarodějka živlů

Olej na plátně

50×70 cm

s háčkem na zavěšení

Magie živlů je pro Čarodějku od Jezera bohů naprosto zásadní. Její esenci jsem zachytila na plátně – které může být Tvoje. Chceš vnést magii do svého domova a probudit Čarodějku i v sobě? Pak je tento obraz přesně pro Tebe.

PRODÁNO

Síla

olej na plátně, malováno ekologicky nezávadnými barvami

40×50 cm

s háčkem na zavěšení

Co pro Tebe znamená slovo Síla?

Schopnost dělat si věci po svém a stát si zatím?

Troufnout si na něco co je „moc“ a „uáá“, ale co stejně táák chci?

Být v těle se vším, co k tomu patří?

Ano? Tak právě tohle v Tobě dokáže tahle malba probudit.

3 300 Kč

Duše stromu

olej na plátně na mf desce, malováno ekologicky nezávadnými barvami

50×70 cm

v rámu, připraveno k zavěšení

Nedisciplinovaný obraz s kouskem síly jarního lesa a probouzející se přírody.

Lék na podzimní depky, díky kterému bude kouzelná atmosféra předjaří stále s Tebou.

4 200 Kč

Oči zimy

olej na plátně na mf desce, malováno ekologicky nezávadnými barvami

50×50 cm

v rámu, připraveno k zavěšení

Zima přesně taková, jaká má být. Se sněhem, mrazem a tajemnou atmosférou.

Pokud je chladný, magický čas na přelomu roku přesně tím, co miluješ, tenhle obraz Ti ho dokáže vždy připomenout.

4 400 Kč

Divoženka

olej na plátně

40×80 cm

s háčkem na zavěšení

Protože ji máš v sobě dost možná taky. Lesní vílu. Nebo divoženku. Spontánní, trochu bláznivou… a velmi, velmi živou.

Tenhle obraz Ti ji dokáže připomenout. Dotknout se toho místa v Tobě, kde je schovaná. A Ty budeš mít obrovskou chuť pustit ji ven. Jako jsem to udělala já, když jsem JI malovala.

5 700 Kč

Spolu

olej na plátně na mf desce

50×60 cm

v rámu, připraveno k zavěšení

Protože láska dvou lidí je jako moře. Umí být klidná i rozbouřená, krásná i strašlivá. Někde zpočátku mělká… a někde tak hluboká, až to bere dech.

Tenhle obraz umí být připomínkou toho všeho, co nám vztahy dovedou nabídnout. A připomenout Ti, že i rozbouřené moře dokáže být krásné – a že je potřebné.

PRODÁNO

Zásnuby

olej na plátně

50×50 cm

s háčkem na zavěšení

Obraz namalovaný k zásnubám s mým mužem. Jako oslava. Jako součást svatebních oznámení. A hlavně jako připomínka našeho rozhodnutí.

Jak asi tušíš, není na prodej. Pokud bys ale ráda podobný, napiš a můžeme se domluvit.

Stačí se ozvat na můj mail julie@nahoupacce.cz

Kopretina

olej na plátně

50×50 cm

s háčkem na zavěšení

Má poslední realistická olejomalba dělaná podle jedné z mých fotografií. Kopretina jako má oblíbená květina. Připomínka horkého léta a courání v polích. Pokud možno na boso.

Ani tento obraz není na prodej, jde totiž o oblíbenou malbu mého muže. Chtěla bys přesto podobný? Napiš a já ho pro Tebe můžu namalovat.

Stačí se ozvat na můj mail julie@nahoupacce.cz

Barvy města Paříže

olej na plátně

triptich

Má absolventská práce z našeho gymnaziálního ateliéru, do které jsem vložila svou lásku k Francii a jejímu hlavnímu městu.

Obrazy už bohužel fyzicky nevlastním, po maturitě jsem je nechala na gymnáziu – a když jsem si je po pár letech chtěla vyzvednout, bohužel jsem se dozvěděla, že byly ukradeny během rekonstrukce.

Už máš vybráno? Pokud ano, napiš na můj mail:

julie@nahoupacce.cz

Možná by Tě mohlo zajímat:

Jak se ke mně obraz dostane?

V ideálním případě si ho předáme osobně v Praze, přiznám se rovnou, že ke svým obrazům mám citový vztah a nerada je svěřuju na přepravu komukoli jinému. Pokud to pro Tebe ale není možné, dopravu Ti zajistím přes server zaslat.cz.

Budu si moct obraz hned pověsit na stěnu?

Ano, všechny obrazy jsou připravené k zavěšení, nacházejí se buď v rámu, nebo mají na zadní straně plátna připevněný háček.

Kolik času obvykle strávíš s jedním obrazem?

Intuitivní malba mi obvykle trvá kolem dvou týdnů, realistická může zabrat až měsíc, podle náročnosti motivu. Takže pokud bys ráda obraz na přání, je potřeba mi napsat s dostatečným předstihem.

Jaké máš zkušenosti s malováním?

Maluju od chvíle, kdy jsem dokázala v ruce udržet pastelky. Dnes je mi 29 let, takže si to můžeš spočítat:-) Olejomalbě se věnuju od svého nástupu na gymnázium, tj, od roku 2007. Absolvovala jsem čtyři roky výtvarného ateliéru v rámci SŠ, mou absolventskou práci si můžeš prohlédnout v portfoliu. Následně jsem měla od malování dlouhou pauzu – až mi začátkem roku 2020 v rámci intenzivní cesty k sobě došlo, jak moc mi chybí – a vrátila jsem se k němu. Od té doby je můj život mnohem barevnějších – a to ve všech myslitelných významech toho slova.

Jak vlastně maluješ?

Začínala jsem studiem realistické olejomalby, právě jemu jsem se věnovala na gymnáziu a následně i na kurzu ve škole Draw Planet. Postupně jsem však došla k tomu, že snaha o co největší přesnost mě příliš svazuje – a vrhla se do malby intuitivní, která je momentálně mou vášní s velkým V. Touto technikou vznikly obrazy, které jsou nyní v prodeji. Stručně řečeno jde o to, že obrazy nemaluju – nechám je, aby se malovaly samy. Přijde Ti to ujeté – a nebo se Ti na myšlenka naopak líbí a chtěla bys vědět víc? O intuitivní malbě jsem napsala článek Promilovat se obrazem, najdeš ho na tomto odkazu.

Je cokoli dalšího, nač by ses ráda zeptala? Piš, jsem tu pro Tebe ♥️